درآمدی بر روند شکل گیری و تطورات روضه های خانگی
به همت مرکز مطالعات میان رشته ای قرآن کریم و با کوشش حسین شجاعی

بازخوانی کارکردهای «روضه‌های خانگی» در تحقق سبک زندگی دینی
پویش «روضه‌های خانگی» تلاش دارد به گفت‌وگوی بین نسلی درباره امام حسین(ع) در خانه‌‌ها منجر شود؛ احیای این سنت حسنه که در روزگار ما کمرنگ شده و بازخوانی کارکرد‌های آن می‌تواند در مسیر تحقق سبک زندگی اسلامی ایرانی یاری‌رسان باشد.
جعفر دهقان به پویش روضه‌های خانگی پیوست
بازیگر سینما و تلویزیون با اعلام اینکه «من به پویش روضه‌های خانگی پیوستم»، گفت: در روضه‌خوانی‌های خانگی فرهنگی رواج داده می‌شود که می‌تواند در مسیر حرکت کشور تأثیرگذار باشد.
همراهی برنامه «تسنیم» رادیو قرآن با پویش «#روضه‌_های_خانگی»
مجله صبحگاهی «تسنیم» شبکه رادیویی قرآن با پویش روضه‌های خانگی، که از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور راه‌اندازی شده است، همراه شد.
پروانه معصومی به پویش روضه‌های خانگی پیوست
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: هر سال دو پرچم سیاه را که روی یکی یاابوالفضل(ع) و روی دیگری یاحسین(ع) نوشته شده سردر خانه خود آویزان می‌کنم.
«والعصر» رادیو قرآن با #روضه‌_های_خانگی همراه شد + صوت
جُنگ عصرگاهی «والعصر» شبکه رادیویی قرآن با پویش روضه‌های خانگی سازمان قرآنی دانشگاهیان جهاددانشگاهی همراه شد.
برگزاری پویش «روضه‌های خانگی» در کهگیلویه‌ و بویراحمد
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری پویش «روضه‌های خانگی» به همت سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری ایکنا، خبر داد.
توزیع بسته‌های فرهنگی ـ هنری پویش «روضه‌های خانگی» از امشب
پخش محتوای پویش روضه‌های خانگی از امشب، رأس ساعت ۲۲:۳۰ مصادف با اولین شب ماه محرم ۱۴۴۲ آغاز می‌شود.
در برنامه مصباح شبکه قرآن سیما مطرح شد؛ بهترین فرصت برای ترویج سنت روضه‌های خانگی فراهم شده است / حمایت مداحان و ذاکران
در برنامه مصباح شبکه قرآن و معارف سیما به ابعاد پویش روضه‌های خانگی و شیوه برگزاری سوگواره حسینی دانشگاه جامع عملی ـ کاربردی پرداخته و بر برپایی هیئات حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین ادیب‌یزدی مطرح کرد؛ روضه اخلاص می‌خواهد؛ نه جمعیت و تشریفات / خانه‌‌هایمان را به روی امام حسین(ع) بگشاییم
حجت‌الاسلام والمسلمین ادیب‌یزدی با اشاره به برکات برپایی روضه خانگی‌، گفت: می‌توانیم کربلا را با روضه خانگی به خانه‌هایمان بیاوریم؛ برای برگزاری روضه فقط دل شکسته، چشم اشکبار و اخلاص نیاز است.