کلیپ ویژه اربعین 1 / محمدحسین پویانفر
سید‌محمود نجاتی حسینی در گفت‌وگو با ایکنا: روضه‌های خانگی؛ رسانه‌ای سنتی برای اجتماع دینی
به عنوان یک دین‌پژوه، روضه‌های خانگی را به مثابه یک رسانه سنتی برای اجتماع دینی می‌بینم، اما به موازات تحولاتی که در جامعه مانند اینترنتی شدن و رسانه‌ای شدن افتاده است، طبیعتاً رسانه‌های سنتی مانند رسانه دینی هم متحول شده‌اند. بنابراین روضه و منبر که یک رسانه سنتی بوده‌اند، تغییر شکل داده‌اند و به روضه‌های اینترنتی و... تبدیل شده‌اند؛ لذا امروز نباید از منبر صحبت کرد بلکه باید از ممبر سخن گفت.
درآمدی بر روند شکل گیری و تطورات روضه های خانگی
به همت مرکز مطالعات میان رشته ای قرآن کریم و با کوشش حسین شجاعی

قطعه شیرخواره کربلا / گروه هم آوایی الغدیر
صحبت های مداح اهل بیت حاج محمد بازوبند در خصوص پویش روضه های خانگی
مراسم کامل شب سیزدهم
بازخوانی کارکردهای «روضه‌های خانگی» در تحقق سبک زندگی دینی
پویش «روضه‌های خانگی» تلاش دارد به گفت‌وگوی بین نسلی درباره امام حسین(ع) در خانه‌‌ها منجر شود؛ احیای این سنت حسنه که در روزگار ما کمرنگ شده و بازخوانی کارکرد‌های آن می‌تواند در مسیر تحقق سبک زندگی اسلامی ایرانی یاری‌رسان باشد.
جعفر دهقان به پویش روضه‌های خانگی پیوست
بازیگر سینما و تلویزیون با اعلام اینکه «من به پویش روضه‌های خانگی پیوستم»، گفت: در روضه‌خوانی‌های خانگی فرهنگی رواج داده می‌شود که می‌تواند در مسیر حرکت کشور تأثیرگذار باشد.
پروانه معصومی به پویش روضه‌های خانگی پیوست
بازیگر سینما و تلویزیون گفت: هر سال دو پرچم سیاه را که روی یکی یاابوالفضل(ع) و روی دیگری یاحسین(ع) نوشته شده سردر خانه خود آویزان می‌کنم.
در برنامه مصباح شبکه قرآن سیما مطرح شد؛ بهترین فرصت برای ترویج سنت روضه‌های خانگی فراهم شده است / حمایت مداحان و ذاکران
در برنامه مصباح شبکه قرآن و معارف سیما به ابعاد پویش روضه‌های خانگی و شیوه برگزاری سوگواره حسینی دانشگاه جامع عملی ـ کاربردی پرداخته و بر برپایی هیئات حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید شد.